0 542 300 20 07
Kategoriler
KPSS

Değerli Müşterilerimiz:

15.08.2017 tarihinde ticaret hayatına başlamış bulunmaktayız. Türkiye de E- Ticaret alanında hizmet vermek üzere kurulan firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır. Sizlere en uygun fiyatlar, güncel ürünler ve hızlı hizmet sağlamak amacıyla kurulan firmamız siz değerli müşterilerinin desteğiyle daha iyi ve güvenilir hizmet sunarak gelişmeyi hedeflemektedir.

Ülkemizde gerçekleştirilen sınavlar nedeni ile İlköğretim’den, Ortaöğretim’e, Ales’ten, Dgs’ye, Kpss’den Öğretmenlik Sınavlarına kadar birçok alanda kaynak ihtiyacı doğmaktadır. Bu kaynak ihtiyacını siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenilir ve bol çeşit sunmak için bizde varız diyoruz.

İnternet sitemizden güvenli ödeme seçenekleri ve güvenilirliği uluslararası düzeyde kabul gören Rapid SSL sertifikamız ile internet üzerinden alışverişi günlük hayatın bir parçası haline getirdik.

Amacımız sınavlara hazırlık kitaplarına ulaşmayı isteyen herkese kaliteli ve güvenli alışverişi sunmakır.

Nettenbulal.com olarak siz değerli müşterilerimizin kıymetli vakitlerini de düşünerek 1 ila 3 iş günü içerisinde verilen siparişlerin sevkiyatının yapılması ve en kısa sürede sizlere ulaşması için işimizin başındayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.